Wychowawcy:

Patrycja Kostka
Emilia Duzowska

Pobierz plik Szkolny zestaw podręczników - przedszkole
Kliknij, aby powiększyć Przedszkole w Szymbarku jest przedszkolem publicznym jednooddziałowym, podlegającym organom samorządowym - Urzędowi Gminy w Stężycy oraz Kuratorium Oświaty. Przedszkole w Szymbarku zostało założone w latach 50 - tych, Kliknij, aby powiększyć poprzednio podlegało dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Szymbarku, a jeszcze wcześniej funkcjonowało jako "ochronka". W roku 1983 przedszkole usamodzielniło się. W związku z reorganizacją placówki od 1 IX 2002 roku Przedszkole w Szymbarku zostało Kliknij, aby powiększyć włączone do Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku. Wychowawcy organizują przedszkolakom spotkania z ciekawymi ludźmi, odwiedzają z nimi miejsca pracy, przygotowują różne gry i zabawy edukacyjne. Kliknij, aby powiększyć Dzieci chętnie biorą udział w konkursach plastycznych i recytatorskich. Nasze przedszkole wyposażone jest w nowe meble, zabawki, różne pomoce oraz 4 komputery z dostępem do internetu. Zapewniamy dzieciom właściwe warunki rozwoju fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i społecznego. Przygotowujemy je do nauki w szkole oraz pomagamy pracującym rodzicom w zapewnieniu dzieciom opieki wychowawczej.

Kliknij, aby powiekszyć Kliknij, aby powiekszyć Kliknij, aby powiekszyć